من و

خیلی وقت‌ها هست که یه چیزی برای اینجا نوشتم و منتظرم که بعد از یه مقدار ویرایش منتشرش کنم، اما درست تو همین میون، وقتی دارم توی وبلاگ‌ها چرخ می‌زنم چشمم می‌افته به یه نوشته درست با همون ایده‌. بعضی وقت‌ها می‌بینم که نویسنده  قشنگ‌تر از اون چیزی که من حتی می‌تونستم فکر کنم موضوع رو بسط داده و کلی از خوندنش لذت می‌برم و خوشحال می‌شم که نوشته‌م رو پابلیش نکردم، و بعضی مواقع هم می‌بینم که طرف گند زده به کل مطلب. در هر صورت دیگه سراغ نوشتهء خودم نمی‌رم.
چیزی که این وسط برام جالبه اینه که آخه چه جوری یه ایده که سر منشاش اتفاقات و به تبع اون افکاریه که تا قبل از این مطمئن بودم فقط برای خودم پیش اومده و به سر خودم زده می‌تونه هم‌زمان -به فاصلهء‌ یه هفته نهایتاً- به سر دو یا چند نفر بزنه!

/ 22 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
elham*

اوهوم ولی گاهی وقتاا اونی که می خوای بگی,اون اصل کاری یه چیزه,کلمه هایی که می خوان تعریفش کنن هم یه چی دیگه,اونوقت آدم با حسش نوشته های دیگران رو می خونه میبینه چه این لباس ه قشنگ تره واسه حرف ی که من می خواستم بزنم,اما در حقیقت اون کلمه ها هم دقیقا همون چیزی نیستن که اون نویسنده هه می خواسته بیانش کنه امیر.,

بردیا

هیچکس دقیقا در همان جایی که تو ایستاده ای ، نایستاده ! . زاویهء دید هر کس از هر چیزی منحصر به فرد است . این را در بارهء پستت نگفتم . درباره جوابت به شهاب بود !

محمد

با یه پست انتقادی آپم خوشحال میشم نظر بدین

پگاه

من میگم این کاررا نکن نوشتت را منتشر کن . همیشه خود خالق اثر خودشو کم میبینه چون ضعف را میدونه تو از کجا میدونی اونی که اون را نوشته در مورد نوشته ی تو این فکر را نمیکنه؟

فائزه

من که می نویسم، ولو تکراری

سمانه

ولي حتمن شنيدن هر حرفي از زبون هر كسي حسه مخصوص خودش رو داره... حتي اگه ايده‌هاش يكي باشه، نه؟!

سمانه

عمري كه دور از همه اين رسوم بودم.. كه هيچوقت حس نكرده بودم اين حرفا رو... كه برام خنده دار بود شنيدن اين حرفا... و حالا روزهايي كه با تمام وجود حسشون مي‌كني و تكرار و شنيدنشون اشك تو چشاي آدم مي‌ياره... من اما نه قصد جنگ داشتم و نه توانايي جنگيدن با اين آدمايي كه منطقشون...!!.. فقط اميد داشتم كه ديگه اون رو هم ندارم.

شاه رخ

درست می گی اتفاقا الان که فک میکنم می بینم شب های روشن از خیلی از فیلمای دیگه ی ایرانی این سال ها بهتره دقیقا مشکل سر تعریف و تمجیدای الکی دوستداران این فیلمه که نیاز به یه مطالعه روانشناسی جامعه شناسانه داره