بی خواب و خور کردی مرا...ای احمد و محمود من!

یه کابوسی‌ هست. وقتی که اجلاسی، کنفرانسی، نشستی برگزار می‌شه سراغم می‌آد.

خواب می‌بینم ا.ن داره از بمب اتم رونمایی می‌کنه، دقیقاً منظورم رونمایی‌ه. خیلی با افتخار پارچه رو از روی دستاورد جدید دانشمندان هسته‌ای‌مون کنار می‌کشه، در حالی که فک حضار و نمایندگان کشور‌های مدعو چسبیده به زمین و چشماشون شده به اندازهء چشم‌های کاراکترهای کارتون‌های ژاپنی. بعد از این که پارچه رو کشید برمی‌گرده اون بالا، سر جاش و یک مشت کاغذ رو توی دستش بالا می‌آره تا همه خوب ببینن، نمی‌دونم از کجا ولی خوب می‌دونم که کاغذها قطعنامه‌ها، معاهدات و موافقت‌نامه‌های بین‌المللی‌ن. کاغذ‌ها رو خیلی قشنگ ریز ریز می‌کنه و پخش می‌کنه تو هوا‌ به سمت مهمانان و از همون جا امریکا رو تهدید می‌کنه که حالا دیگه اگه زر زر کنی اسرائیل رو می‌ترکونیم.
بعدش از خواب می‌پرم، ولی یه بار تونستم تا لحظهء شروع جنگ رو هم ببینم.

 

/ 16 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Lily

مطمئنم این فقط کابوس شما نیست...شاید با تغییرات غیرمحسوسی در کابوس شما...خیلی ها این کابوس رو دیدن. کاش میشد فهمید کابوس اون شخص دقیقا چیه؟ اصن کابوس هم میبینه؟واقعا یک"چیز"که خودش کابوسه میتونه کابوس هم ببینه؟

امین

سلام امیر خان عزیز. چطوری داداش ؟ make love not war(جنگ نکن،عشق بورز) متأسفانه همش همینه،یعنی آخرش همینه

مهمان

سلام جدیدا کابوسی که در اون خبری از یارانه ها باشه ندیدین؟

*elham

منم یه کابوس دیدم که توش یه عالمه برگه رو می فرستادش تو هوا ا

مجید

جدی میگی !!! پس من و تو دقیقا یه کابوس مشترک میبینیم؟؟؟ فقط مال من توش یه جمله هم این آدم میگه که یه سبک جدید ه به اسم کمدی دلهره آور قبله اینکه پارچه رو بزنه کنار میگه این هم از بمب هسته ای صلح آمیز ساخته دست داشمندان جوان ما!!! بعد همون کاریو میکنه که تو گفتی و همه رو تهدید میکنه

Montra

سلام، یعنی این کابوس هامون تمومی هم داره!؟

Montra

راستی عنوان عالی بود... [نیشخند]

عینک

ددم ها عجب خوابی ! تا حالا تو خواب ندیدمش ای وای خدا نکنه تو خوابم بیاد !