گلایه

"اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید"

حالم به هم می‌خوره از این آخوندهایی که بعد از خوندن نماز جماعت یا بعد از تموم شدن منبرشون اولین دعاشون برای سلامتی و پایندگی ر هبر و دو لته. آخه آدم انقدر پست. خبر مرگت اگه می‌خوای برای کسی دعا کنی، بگو خدایا به هر کس که برای این کشور و این مردم داره زحمت می کشه و کار می‌کنه سلامتی و طول عمر ببخش و هر کس هم که دشمن این مردم و این کشوره رو اول رسوا و خوار و ذلیل کن و بعد هم دستش رو از مردم کوتاه کن (که خدا رو شکر اونهایی که باید، رسوا شدند)، اون موقع همه‌ی زحمت کش های این کشور رو مثل کارگرا و کشاورزا و راننده ها و معلما و پرستارا و... رو دعا کردیم و همه‌ی خائنا که حالا دیگه همه می‌شناسنشون رو نفرین. خدا رو شکر که اونهایی دم از آخرت و پستی و بی ارزشی دنیا می زدند و می زنند و فقط هارت و پورت داشتند خودشون رو خوب نشون دادن. سخنرانا امسال محرم با چه رویی می خوان از اینکه مسلمون باید جلوی ظلم و ظالم قد هلم کنه حرف بزنن؟ وقتی خودشون این همه جنایت دیدن و جیکشون در نیومد (اون چند تا با غیرت رو  که هنوزم دارن مبارزه می کنند رو مستثنی کنید).

در ضمن اینجا آرامگاه مجازی اون 72 نفریه که تو این مدت شهید شدن.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فائزه

ما خیلی وقته حالمون بهم می خوره از خیلی چیزا .. در واقع عُقمون گرفته ولی نمی دونیم چیکار باید بکنیم ببخشید از کلمات زشت استفاده کردیم!

ویدا

سلام خسته نباشید از این مزخرفات از صبح تا شب میشنویم ومتاسفانه هرروز بیزارتر میشیم به جای اینکه عادت کنیم .عیب نداره صبر خوداوند مهربان هم حدی دارد. ما هم به همراه این قاضی الحاجات صبر میکنیم وبه درگاه خودش پناه میبریم .موفق باشید

ویدا

کلمه ((خداوند)) اشتباه شد ببخشید

ابوالفضل

سلام. اینها همه اثر ژانسینیسم هست که از خیلی وقت پیش شروع کرده بودند و حالا به اینجا رسیدند ولی موفق نشدند. و ممنون با اینکه میدونم بهتر کمتر در این موارد بنویسی باز هم نمی تونی

فائزه

منم الان متحول شدم اینطوری نگام نکن!‌ [نیشخند]

امیر

سالم. خوبی امیر آقا. اولش جا خوردم. گفتم شاید خودم برای خودم نظر گذاشتم ولی بعد دیدم که نخیر... خوشحالم از آشنایت.. شما هم خیلی حرص نخور(نه اینکه خودم حرص نمی خورم)این حضرات هیچ وقت دست از این عادت بر نمیدارن. خب هر چی باشه ترک عادت موجب مرضه دیگه!

سمانه

راستی نظرآهاری رو.. من کاراش رو دوست دارم یعنی می تونم باهاشون رابطه برقرار کنم... مخصوصن لیلی نام تمام دختران زمین است!

سمانه

[خنده] ته کوچه که نگفتم گفتم کوچه پس کوچه!!! بالای انرژی اتمی و اینا.. البته قبلن جایه خوبی بود ولی الان کلن همه کشفش کردن دیگه دوستش ندارم...

شهاب

ولی روش بسیار خوبیه شنیدن حرفایی که این روزا خیلی از ماهیت ها رو روشن می کنه به امید این که این مساله که حافظه ی تاریخی ما کمه و زود فراموش می کنبم این بار اتفاق نیافته و خودمونو خلاص کنیم از شنیدن حرف فرصت طلب هایی که با پول ما عمری رو در ناز و نعمت سر می کنن در حالی که تنها کاری که بلدن جهل پراکنیه !