دروغ سیزده و کشف لغت جدید در کامنت وارده

١. مج.لس خب.رگان رهب.ری ظهر امروز در جلسه‌ای فوق العاده، پس از بررسی درخواست استعفای آیت‌ا.. خ.ام.نه‌ای با آن موافقت و شیخ مهدی کروبی را برای تصدی این پست کشف کردند. شیخ محمد یزدی دبیر مج.لس خب.رگان در خصوص این انتخاب اشاره کردند که دست مبارک حضرت ولی عصر شخصاً کاغذ حاوی نام آقای کروبی را از داخل گلدانی که حاوی اسامی کاندیداها بوده است بیرون کشیده اند. آقای خ.ام.نه‌ای با استقبال از این تصمیم گفتند که ایشان پیش از این نیز بارها از مجل.س خب.رگان خواسته بودند که استعفای ایشان را مورد بررسی قرار دهند و به دنبال فرد مناسبی برای تصدی این پست پرمسئولیت باشند و اجازه دهند ایشان به قم رفته و به مطالعه و تدریس بپردازند. ایشان هم‌چنین اضافه کردند که تا پیش از عروج ملکوتی آیت‌ا.. منتظری، ایشان مایل بودند که این عالم ارزشمند بر این منصب حساس بنشینند.

٢. فیلم زیبای اخراجی‌های ٢ موفق به کسب اسکار بهترین فیلم خارجی شد. این در حالی است که پیش از این نیز از این فیلم در بین منتقدان به عنوان بهترین فیلم معناگرای تاریخ سینما پس از فیلم اخراجی‌های ١ یاد می‌گردید.

٣. کامران نجف‌زاده، خبرنگار محبوب ایرانی که برای تهیه گزارش به پاریس سفر کرده بود، به طور کاملاً نوستالژیکی در هتل محل سکونتش با نشت گاز و در نتیجه خطر مرگ مواجه شد که البته با حضور به موقع دکتر مورتن مظاهری و اهداء ریه و قلب و کلیه و... توسط هزاران ایرانی با غیرت ساکن پاریس هم اکنون در وضعیت سلامت قابل قبولی به سر می برد.

 

پ.ن.1: فرمودند دروغ سیزده بنویس، ما هم در حد بضاعتمان نوشتیم.

پ.ن.2: یک آقایی/خانمی یک کامنت خصوصی برای بنده لطف کردند که پس از رفع حالت شوک، با برادرم نشستیم کلی به آن خندیدیم. به هر حال یا جزء همون شوخی های مربوط به دروغ سیزده هست یا این که یه اشتباهی شده. نسخهء کپی پیست شده رو بخونید:

خودتو پشت اسمها و  القاب قایم کردی.
شاید مردم تورو نشناسن اما من که خوب میشناسمت
.اقا جان دردت چیه؟؟؟برو و حالتو بکن..چی میخوای دائم امار میگیری؟؟
اخه  چرا اروم نمیشی؟مگه نمیگی  من ادم بدیم برو با خوباش خوش باش.بخدا نمیخواستم اینو بگم اما مجبورم میکنی اخه چرا همش فکر میکنی که من دارم میسوزم از تیکه های تو#
یا اینکه فکر میکنی   از اینکه با یه  خوجل که هیچکی حتی 10 دقیقه همراهیش نمیکرد و نمیکنه  و خود بیچارش خبر نداره که مضحکه ی همست هستی من ناراحتم..اخه بیچاره  تو و اون فقطططططط به درد هم میخورید..اخه منو مجبور نکن بگم چقدر با اطرافیان حرف زدم تا مسخرش نکنن..!اخه فک میکنی  خودت کی هستی یا اون کیه..برو با هم باشین...خوب و خوش...انقدر هم دم از عشق نزن..برو که دشمن اول و اخرم تویی..به روح مادرم از اینکه  حتی به من فکر کنی چندشم میشه..نمیدونی چقدررررررررررررررررررر  ازت دلزدم و دلکندم...نمیدونی...
میای متلک میندازی که مثلا چی بگی..برو حجالت رفیقتو بکش..بیچاره لایق همونی.یه ملت اسگلش میکردن..تازه لهجشو عمل کرده.

نویسنده: کارون

 

پ.ن.3: در باب کشف معنی کلمه خوجل جهد بسیار ورزیدیم و در اینجا توضیحاتی یافتیم که دانستنش برای مان خالی از لطف نبود.

/ 8 نظر / 35 بازدید
امین

سلام امیر جون.خیلی باحال بود واقعاً حرف نگفته من و زدی!!! راستی میگم این روزها نظرات خصوصی همه زیاد شده ها!!!

Montra

سلام، 1- به جای دروغ بهشون بگیم فراواقع‌گرایی؟ 2- عجب کارون خروشانی!!!

مجید

سلام دادا ، خدمت هم دیگه به آخرای آموزشی رسیده ، 2 هفته مونده تموم بشه ولی احتمالا باید برم دوره کد که میگن محلش شیراز میشه ___________________________________________________ اگه این دروغ 13 که گفتی واقعیت داشت چقدر باحال میشد جدی جدی این کامنت که یارو نوشتی چه منظوری داشته !!! __________________________________________________ 2 هفته دیگه آموزشی تموم بشه یه برنامه میذارم با بچه های سفیر جمع بشیم یه قلیونی بکشیم یاد گذشته ها کنیم

Montra

چه خوب که تایید رو برداشتید...

زهراموثق

دروغا که عالی بودن به خصوص قضیه ی اخراجی ها، سر دلم مونده بود. ولی بابت کامنته بهت مدیونم از بس خندیدم رودم تو دهنمه. مخصوصا این تیکش خداااا بود: "برو که دشمن اول و اخرم تویی..." :))

آفتاب پرست

جالب بود .... اون خوجل و توضیحاتش از همه باحال تر !

سمانه

متلکم می‌ندازی... آخ آخ آخ...

فائزه

چی بگم؟ توضیحات بسیار کامل بودن. بسی خندیدیم. :))