Carwash Sign

واقعاً که لطف دارن این سربازان زحمت‌کش و گمنام راهنمایی و رانندگی. خدا حفظشون کنه که انقدر دلسوزن. راه می‌افتند دوره توی شهر می‌گردن، هر کجا یه جوی خوب و پرآب و همچین نسبتاً تر و تمیزی که جون می‌ده واسه ماشین‌شویی، شناسایی می‌کنن و یک تابلوی "شست‌وشوی اتوموبیل ممنوع" می‌چسبونن کنارش تا مردم فهیم هم به درستی از جریان آب مناسبِ شستشوی داخل جو مطلع بشن و از فرداش شاهد خیل رانندگانی  باشیم که به زیارت قبله‌ی حاجات جدیدشون اومدن و به ردیف کنار جو وایستادن و دارن از این جریان پر برکت، نهایت استفاده رو می‌برن و چنان در این حالت خلسه‌ی ملکوتیشون غرقند که دیگه اصلاً متوجه نمی‌شن که باعث ایجاد درصد زیادی کندی ترافیک شدند و آبی  که توی خیابان ریختند باعث لغزندگی مسیر شده و  همچنین یه عالمه از جاهای پارک رو اشغال کردن.

به هر حال اگه نبود لطف بی منت و تلاش جان‌بر‌کفانه مسئولین مربوطه، قطعاً شمار زیادی از این جوی‌های پر برکت برای مردم ناشناخته می‌موند و این خودش بی اعتنایی به نعمات الهی به حساب میومد و اسراف بود و بد بود دیگه.

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
فائزه

[خنده] انقد جوب آب تمیز دوست دارم که چی ... جورابای داغتو بکَنی بندازی کنار .. پاتو ببری تو آب .. دیگه همه اون پایین منصرف شن از ماشین شستن [نیشخند]

شهاب

سال اصلاح الگوی مصرفه دیگه ![عینک]