راس امور

دیشب با حسن بودیم. می‌گفت ما هر چی بدبختی می‌کشیم از دست این خم.ین.یه. هر کی پا می‌شده از هر جا می‌رفته پیشش می‌گفت شما در راس امورید.

به نماینده‌های مجلس گفته: مجلس باید در راس امور باشد.
به اعضای شو.رای نگ.هبان می‌گفت: شورای نگ.هبان در راس امور است.
به دانشجوها و اساتید می‌گفت: دانشگاه در راس امور است.
به نخست وزیر می‌گفت: شما در راس امورید.
.
.
.
خلاصه دل هیچ کس رو نمی‌شکسته و همه در راس امور بودن. الآنم همه فکر می‌کنن که هنوز در راس امورن، و به هیچ کس نمی‌تونی بگی بالای چشت ابروئه، چون در راس اموره.

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتا

اتفاقا منم دیدم ولی به اسم کامنت گذارها توجه کردی؟ تقریبا میشه بگی همه شون بی هویت بودن !!

راسكلنيكف

به جون خودت به مرگ خودم پريروزا يه جمله ازش خوندم دقيق يادم نيست چي بود ولي آخرش همين در راس امور بود با خودم فك مي كردم مگه مجلس در راس امور نبود ؟ خلاصه دل به دل راه داره!

محمد

آره من اینجوریم ! موضوع از همه چیز فیلم برام مهمتره تو فیلم آواتور از همون اول میدونستم که بلاخره خیر بر باطل پیروز میشه ! تو 2012 هم میدونستم که از آخر یه عده نجات پیدا میکنن و البته موضوع جفتشون برام تکراری بود و فیلم هایی شبیه به اینها رو قبلا دیده بودم فقط اسم اون فیلما یادم نیست که بنویسم [لبخند][گل]

فائزه

مواظب باش نفیلتری ! مث این رفیقت + برای ارتودونسی:D

راسكلنيكف

اون حرف مارکس که در مورد خونواده گفته بود و من گفتمش دمبل نیس بخوای باهاش ورزش کنی یا چیزی چنان که بگویی یا چیزی چنان که بدانی ربطی هم نداره فیلم روبان سفید رو دیده باشی یا نه یکی از حرفاییه که من یکی مثلا - و مطمئنم تنها نیستم - با گوشت و پوست و استخون ایمان دارم بهش سلام

هوروتات

نخیر ما هرچی بدبختی داریم از اون کسایی مث بازر.گانه که خم.ینی رو "امام" کردن که هرچی میگه تبدیل شه به وحی منزل!

شهاب

نابودی دشمنان من در راس امور است !